Large And Complete Beach House
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Large And Complete Beach House Palhoça villa is gelegen binnen 6 km van het Vale da Utopia en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
Kanonnen van Naufragados is op 15 minuten rijden gesitueerd. Het vakantiehuis biedt ook toegang tot natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Praia da Pinheira, 2 km verder. De villa is op rijafstand van 10 minuten vanaf het Praia do Sonho gesitueerd.
Large And Complete Beach House villa beschikt over een balkon en biedt gasten zowel een flatscreen TV met satellietzenders als airconditioning voor extra comfort.
De woning biedt koffie- en theevoorzieningen, evenals een ingerichte keuken met een koelkast. Deze villa biedt gasten een ruime tuin met een zonneterras.
- Locale bezienswaardigheiden
- Supermercado Tabuleiro2,4 km
- Guarda do Embau4,7 km
- Low-Pinheira Beach2,7 km
- Prainha Beach4,9 km
- Pinheira Beach600 m
- Pedras Altas Beach4,2 km
- Biruta Bar4,6 km
- Vulture Stone4,5 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Off-site parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Bagageopslag
- Oplaadstation voor electrisch voertuig
Horeca
- Droger
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Parasols
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Large And Complete Beach House villa?
Gasten van Large And Complete Beach House villa kunnen hun auto parkeren op een privéparkeerplaats. - ❓
Welke voorzieningen zijn inbegrepen in kamers van Large And Complete Beach House villa ?
Large And Complete Beach House villa biedt een bureau, evenals airconditioning om voor het comfort te zorgen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Large And Complete Beach House villa?
Large And Complete Beach House villa beschikt over een ingerichte keuken met een koelkast. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar het vakantiehuis mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het vakantiehuis verblijven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Large And Complete Beach House villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Palhoça zijn het Praia do Sonho en het Vale da Utopia, die respectievelijk op 3 en 6 km van Large And Complete Beach House villa liggen. Daarnaast is Kanonnen van Naufragados (7 km) ook een aanrader om te bezoeken.